World of Warcraft :D

no varmaan tota sielt IF jostain tai SW en tiiä mut hyvä et kysyit itekki etin sitä =) ootteko käynny vielä sivulla: http://www.worldofwarcraft.com/pvp/flashrewards/ siellä on jotain juttua niistä aseista tai jotain =) siis www.worldofwarcraft.com mun servulla on muutes kaks niitä oranssia nuijaa (LEGENDARY) jotain 375 dmg ja voi lähtee enemmänkin 500 dmg
5727
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

puhut Sulfuras , Hand Of Ragnaroksesta , epic nuija ja muista damage johtuu myös enchanteista ja pelaajan stateista , sen saa kun hankkii yhden esineen , en muista mistä , ja sitten vie jonnekkin , ja sen saa , noin karkeasti kertoen. en muista tarkkoja asioita , vituttaa vaan kun itelläni on Hunter , enkä voi käyttää tuota asetta ;(

Äänestä
  • joo no onhan huntteritkin ihan hyviä mut mää en ees varmaan osais pelata sillä on mulla kaikki hahmot yhteensä:lvl 60 drawf paladin , lvl 47 human warrior ja lvl 14 night elf huntter niin ja muuten minkä levelinen on se sun huntteri

    Äänestä

  • nimetön 007 kirjoitti:

    joo no onhan huntteritkin ihan hyviä mut mää en ees varmaan osais pelata sillä on mulla kaikki hahmot yhteensä:lvl 60 drawf paladin , lvl 47 human warrior ja lvl 14 night elf huntter niin ja muuten minkä levelinen on se sun huntteri

    60 levelinen , ja muuten menee hyvin , MUTTA alkaa kyllästyttää ku KAIKKI groupit mitä saa on ihan syvältä , ja kilta tekee vaa Zul Gurubia.

    Äänestä

  • korjaan , se ei ole epic vaan olikos se nyt Legendary (oranssi).

    Äänestä

vitun pellet, menkää pelaa aidoille servuille ettekä millekkää piraattipaskoille, voisin mennä sanoo teistä blizzardille jos haluisin nii saisitte ikuisen pelikiellon oikeille servuiulle. ja teidän acot ja ukot poistettas piraattiservuilta, mahtaisko sitte vituttaa munapäät??????????????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nimetön 007 kirjoitti:

no varmaan tota sielt IF jostain tai SW en tiiä mut hyvä et kysyit itekki etin sitä =) ootteko käynny vielä sivulla: http://www.worldofwarcraft.com/pvp/flashrewards/ siellä on jotain juttua niistä aseista tai jotain =) siis www.worldofwarcraft.com mun servulla on muutes kaks niitä oranssia nuijaa (LEGENDARY) jotain 375 dmg ja voi lähtee enemmänkin 500 dmg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu