jenni raskaana

kaksplus sivut ilmoittavat että JENNI ON RASKAANA, näin julkkis elämä toimii, loppuelämä turvattu.
53177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kuka on lapsen isä?!?

Äänestä

mistähän lehdestä tuon olet lukenut, en ainakaan itse nähnyt mitään siellä sellaisesta

Äänestä

jutuista joutuu vastuuseen....

Äänestä
  • Olisihan ainakin loppuelämä Jennillä turvattu jos vaikka sattuisi ero tulemaan...

    Äänestä

Kun juuri Seiskassa kerrottiin Jennin bailanneen kosteasti Susanna Penttilän ja Marko Björsin kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaksplus. kirjoitti:

kaksplus sivut ilmoittavat että JENNI ON RASKAANA, näin julkkis elämä toimii, loppuelämä turvattu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu