O:hamsteri poika

Ostetaan kultahamsteri poika, tai 2 kääpiöhamsteria! Asumme Joensuussa.
6390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

minkälaista hamsua etsit ja missäpäin joensuuta asut, tarviitko tarvikkeita mukaan?
mulla olis 1 syyrialais poika vailla uutta kotia.
mutta meilaa mulle niin jutellaan lisää.
[email protected]

Äänestä

pitäisi syntyä 26 pvä tätä kuuta.
väreistä en uskalla vielä sanoa..isä pk creme ja emä hopenharmaa? valkonauhainen
voi tulla myös pitkäkarvaista.
luovutan hamsut 5 viikkoisina, käsiteltyinä 10 euroa kappale.
voin lähettää vanhemmista kuvia s.postiin ja alustavia varauksia voin ottaa vastaan ja ilmoittelen sitten kun poikaset parin viikon iässä niin värit ja sukupuolet.
asun tohmajärvellä mutta tuonti mahdollisuuksia on mm. joensuu, varkaus, jyväskylä, kuopio
satumaarit(at)hotmail.com

Äänestä

Tuolla hieman alempana onkin ilmoitukseni mutta siinnä ei ilmene että campbellit on juuri näitä kääpiöhamstereita. 1 normaalivärinen poikapari(tyttöparikin löytyy) on vielä vapaana jos kiinnostaa. Asumme Lieksassa ja käydään ensi viikolla joensuussa kun on syysloma. 2kpl/20e, 1kpl/12e
[email protected] tai 040-7158411

Äänestä
  • heips!
    Campbell on minulle vain nimeltään tuttu "laji/rotu". Täytyy käydä netistä etsimässä tietoa näistä söpöläisistä. Tämä poikapari, josta olisin kiinnostunut tulee siis varmaan toimeen loppuikänsä? toki, erottamiseen on minun varauduttava. oletko milloinka tulossa joensuuhun ensiviikolla?

    Äänestä

  • joensuu kirjoitti:

    heips!
    Campbell on minulle vain nimeltään tuttu "laji/rotu". Täytyy käydä netistä etsimässä tietoa näistä söpöläisistä. Tämä poikapari, josta olisin kiinnostunut tulee siis varmaan toimeen loppuikänsä? toki, erottamiseen on minun varauduttava. oletko milloinka tulossa joensuuhun ensiviikolla?

    Melkeimpä mikä päivä vain käy, mutta hei, laita suoraan mailia niin jutskataan lisää
    [email protected]
    ps.pitäs tulla toimeen keskenään lopunikänsä, yleensä eripura johtuu tilanahtaudesta :)

    Äänestä

Kiitos kaikille viestiini vastanneille. Etsin luovutusikäistä poika hamsteria, joten vanhemmille olen vastannut kieltävästi ja löysin kuin löysinkin aivan melkein naapuristani hamsteri vauvoja (syyrialaisia poikia), joten ilmoitukseni on nyt jo aiheeton!

Kiitos kuitenkin kaikille!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joensuu kirjoitti:

Ostetaan kultahamsteri poika, tai 2 kääpiöhamsteria! Asumme Joensuussa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu