Typerät vitsinne

Ihan lapsellista haukkua Chevrolet Nubiraa. Kyllä Letukka on aina Letukka. Tämä uusi tuuli toi Letukalle enemmän nykyajan tekniikkaa ja hienon muotoilun. Moottorit ovat tosi tehokkaita ja kyllä Nybiralla vanhan letukan kanssa aina viivoille lähtee
2501
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nuo teini-ikäiset Porchen ihailijat tuppaavat tänne vääntämään vitsejä. Naurattaa lähinnä nuo teidän juttunne.

Äänestä
  • ...vitsin tarkoitus yleensä ole lähinnä naurattaminen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nubira 1.6 kirjoitti:

Ihan lapsellista haukkua Chevrolet Nubiraa. Kyllä Letukka on aina Letukka. Tämä uusi tuuli toi Letukalle enemmän nykyajan tekniikkaa ja hienon muotoilun. Moottorit ovat tosi tehokkaita ja kyllä Nybiralla vanhan letukan kanssa aina viivoille lähtee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu