kuinka moni teistä harrastaisi seksiä koko kansan edessä? puhettakaan siitä, että vanhempasi, mummosi ja perheenjäsenesi katselevat sinua töllöstä? suorastaan häpeällistä, sanonpa vain että huh huh.
kuinka moni teistä?
5
763
Vastaukset
- godisawoman
Sitä turhan julkisuuden määrää, kuinkakohan moni kilpailija saa oman talk show:n tämän roskan jälkeen.
- käsittämätöntä
en haluaisi olla hannan paikalla.
- yks Äitee
Luulepa vaan et siellä talossa taitaa useammin kuin kerran..unohtua se tosiasia..et ollaan kameroiden silmällä pidon alla alvriinsa.
- branan
Mahtaa kaduttaa jälkikäteen talossa sekstailut. Eivät ehkä miettineet asiaa ihan loppuun asti: lööppejä ja lehtikirjoittelua.
Tuollaisella saattaa olla ihan oikeasti haittavaikutuksia BB:n jälkeiseen elämään. Jo BB:ssä oleminen ylipäätään saattaa sulkea ovia työpaikoille yms. (ja avatat tietty jotain uusia ovia), mutta vaikea kuvitella etteikö tuollainen televisiosekstailu toisi suuriakin esteitä tulevaan elämään.
Voi raukkoja - vaikka aikuisia ovatkin... eiköhän ne kaksi luule että juuri tämän takia heitä ei kukaan haluaa talosta äänestää.voi kun tietäisivätkin että juuri sen takia ovat nyt molemmat häätö uhan alla enemmän kuin kukaan muu.
aika jännä juttu muuten, että katsojat on tätä mieltä.eipä olisi kukaan uskonut, jos olisi väitetty kun BB alkoi että jos seksiä talossa harrastetaan nii suomalaiset ei halua sitä nähdä ja ne äänestetään heti pihalle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381279
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34811Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46587- 14580
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad27556Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä26538Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30526- 24501
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .15472Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver14471