miettikääpä itse mitä tekisitte, kaikkien kultamitallien jälkeen, jos olisit alkanut vetämään pääsi täyteen jo 15 vuotiaana? kuka on ennen nähnyt alkoholistia hyppäämässä mäkeä maailman huipulle, Matti teki sen, ei sillon ollut testejä, jos otit puoli pulloa kossua, kuka välitti? pääasia että hyppäät pitkälle kaikki muu on saman tekevää. Mitä Matti tekee nyt on vaan jälkimainenkeja nuoruudesta.
Vastaukset 2
- nykyläine
eli kannattaa ottaa jos mielii maailmanmestariksi!!!!
- myöhässä
et ehdi enää juopporemmiin joka hyppää pituuksia, jäät kiinni kusikokeessa, enenvanhaan niitä ei ollut, kysy vaikka Matilta, hän hyppäsi melkein aina kännissä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.134732Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois197690Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!24632Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su45627Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars99614- 61609
- 42544
Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29521Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102520Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä59515