miettikääpä itse mitä tekisitte, kaikkien kultamitallien jälkeen, jos olisit alkanut vetämään pääsi täyteen jo 15 vuotiaana? kuka on ennen nähnyt alkoholistia hyppäämässä mäkeä maailman huipulle, Matti teki sen, ei sillon ollut testejä, jos otit puoli pulloa kossua, kuka välitti? pääasia että hyppäät pitkälle kaikki muu on saman tekevää. Mitä Matti tekee nyt on vaan jälkimainenkeja nuoruudesta.
entinen
mestari
2
468
Vastaukset
- nykyläine
eli kannattaa ottaa jos mielii maailmanmestariksi!!!!
- myöhässä
et ehdi enää juopporemmiin joka hyppää pituuksia, jäät kiinni kusikokeessa, enenvanhaan niitä ei ollut, kysy vaikka Matilta, hän hyppäsi melkein aina kännissä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437397
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543673Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu473546- 623298
- 512984
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/522900Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod342799Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302474IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1911854- 471541