Tänään palaverissa. Sä siellä toisella puolella huonetta. En oikein uskalla kattoa sua, etten paljastuis ja kuitenkin vilkuilen koko ajan. Sulla on nainen, tiedän, enkä halua sekaantua teidän väleihin. Jos olisit vapaa niin yrittäisin. Lopetan kyllä sen vilkuilemisen, jos huomaan, että se vaivaa sua. Toistaseks oot neutraali, joten tuskin olet huomannut. Sorry, mut hittoako mä tälle voin. Kohta sen huomaa muutkin ja sit on piru irti.
Palavereista ei tuu enää mitään T:n takia
mimmi
4952
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Se mies on SHEXY koska se on JOHTOPALLEILLA.
Ikä ei merkkaa, ei look, vaan VALTA joka tuntuu VALTAVALTA!
Miksi ruikutat kun ilmiselvästi olet onneton ilman sitä, make a move.Jos menee pieleen niin ainahan niitä muitakin palaveripaikkoja ja työpaikkoja löytyy.Eikö, woman?
Eip ole pomo, kolleega ja sillä siis ON nainen jo. Jotkut ei katos ajalttele pelkällä alapäällään. Mä vaan kattelen mitä tapahtuu.
Do me a huge favor, käy työntämässä se kieles pakastimen metalliritilään.
täällä juuri paljastit mihin haluaisit omasi pistää..
Voi helvetti, että voitkin olla typerä. Itsestään selvä asia jo ekasta viestistä lähtien ja NYT sä sen sit vasta tajusit... onnittelut, se pyörii sittenkin. Ehkä sä vielä löydät sen pakastimenkin kun tarpeeks etit.