Mikä palomuuri!?

Kertokaa mulle mikä vois olla hyvä,suomenkielinen ja edullinen palomuuri. Kun meidän ilmainen Zone alarm ei enää asennu jostain syystä, Mistä?
61023
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
  • Ekasta vinkistä otin ja latasin Norton antiviruksen se on ny kokeilussa vielä 12 päivää, toimii kyl ihan jees ja on selkee.
    Toi netti-kilpi on mulle ihan tuntematon mut täytyy sitä kyl varmaan kokeilla tän ekan kokeilun jälkeen jotta sais hiukka selvyyksiä näistä.
    Kiitokset teille vastanneille vinkeistä.

    Äänestä

  • On 30 päivän kokeiluversio.

    Äänestä

  • liikenteessä.

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


-Grazy- kirjoitti:

Kertokaa mulle mikä vois olla hyvä,suomenkielinen ja edullinen palomuuri. Kun meidän ilmainen Zone alarm ei enää asennu jostain syystä, Mistä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu