Olin äitini kannsa sienestämädd. yllättäen paha myrkkysienimies hyökkäsi puun takaa ja tunkeutui perseeseeni. Äitini löi minua ja alkoi työntää sormiaan pimppiini. Piehtaroin sammalissa voimattomana kunnes Supermario tuli avukseni ja hakkasi sienimiehen. Kiitin häntä iloisesti, ja siitä hyvästä otin häneltä poskeen.
Tämän ihanan aktin jälkeen lähdimme äitin kanssa pois sienestä. Mutta kuinka ollakkaan, karhu hyökkäsi kimppuumme ja tarttui äitiäni perseestä kiinni ja alkoi jyystämään aivan tosissaan. Puolustaakseni äitiäni, hiivin karhun taakse ja työnsin myrkkysienen sen persereikään. Karhu sai jonkun myrkytysdkohtauksen ja kuoli siltä seisomalta siihen paikkaan.
Menimme äidin kanssa kotiin ja hän keitti meille ko.sienistä maukkaan mrkkysopan,jonka ohjeet löytyy osoitteesta www.sontalaatikko.net
Sienimetsällä...
4
14237
Vastaukset 4
- akuboy
joo haista peräsuoli
- Mahtavaa
ihan keskittyä ton kirjottamiseen? Varmaan ylitit itsesi.
- ettäpä
HÄH?!
Mä en aina oikein tajuu tollaisii ihme runoilijoita jotka viittii kirjoittaa tollasta paskaa. Mutta meitähän on moneen junaan.. Mutta silti.. Voi voi.. - Petteri von Bachka
Suomen syksy, sateesta kostea metsä ja mättäät. Ovat tämän Suomalaiskansallisen kärpässienihallusinaatiosta kertovan sankarisaagan näyttämönä.
Selvä vaikutus on saatu Timo K. Mukan teoksesta Maa on syntinen laulu jossa Suomalaisuuden peruselementit: humala, insesti ja seksi lyövät kättä.
Perse, pimppi, myrkkysienimies ja perinteinen karhunraiskaamaksi joutuminen ovat perinteinen osa suomalaista myyttistä hämärää kaukaa kalevalan ajoilta. Jo Alexis Kivi laittoi Seitsemään Veljekseen karhun raiskaamaan Juhania, mutta joutui luopumaan kohtauksesta viime hetkellä kun spermaläntti tahrasi tekstin kelvottomaksi.
Sankarillinen eepoksemme käy lukuisien kliimaksien jälkeen, vääjäämättä kohden lopullista eeppisen oloista päätöstä. Jossa sankari ja sankarin äiti tekevät draagisen itsemurhan. Aivan kuin muinaiskreikkalainen draama oli herännyt henkiin täällä pohjolassa. Vääjäämättä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 51841
Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍83781Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust15690Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,2654Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.1564- 56541
- 70523
Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it183522Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista24486Ihmettelen tämän palstan naisia
Kun ne uskovat olevansa jotain niin ihmeellistä ja hienoa. Ja että kaikki naiset on niin upeita ja hienoja. Että mistä83479