Sienimetsällä...

Toad

Olin äitini kannsa sienestämädd. yllättäen paha myrkkysienimies hyökkäsi puun takaa ja tunkeutui perseeseeni. Äitini löi minua ja alkoi työntää sormiaan pimppiini. Piehtaroin sammalissa voimattomana kunnes Supermario tuli avukseni ja hakkasi sienimiehen. Kiitin häntä iloisesti, ja siitä hyvästä otin häneltä poskeen.

Tämän ihanan aktin jälkeen lähdimme äitin kanssa pois sienestä. Mutta kuinka ollakkaan, karhu hyökkäsi kimppuumme ja tarttui äitiäni perseestä kiinni ja alkoi jyystämään aivan tosissaan. Puolustaakseni äitiäni, hiivin karhun taakse ja työnsin myrkkysienen sen persereikään. Karhu sai jonkun myrkytysdkohtauksen ja kuoli siltä seisomalta siihen paikkaan.

Menimme äidin kanssa kotiin ja hän keitti meille ko.sienistä maukkaan mrkkysopan,jonka ohjeet löytyy osoitteesta www.sontalaatikko.net

4

14208

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • akuboy

      joo haista peräsuoli

    • Mahtavaa

      ihan keskittyä ton kirjottamiseen? Varmaan ylitit itsesi.

    • ettäpä

      HÄH?!

      Mä en aina oikein tajuu tollaisii ihme runoilijoita jotka viittii kirjoittaa tollasta paskaa. Mutta meitähän on moneen junaan.. Mutta silti.. Voi voi..

    • Petteri von Bachka

      Suomen syksy, sateesta kostea metsä ja mättäät. Ovat tämän Suomalaiskansallisen kärpässienihallusinaatiosta kertovan sankarisaagan näyttämönä.
      Selvä vaikutus on saatu Timo K. Mukan teoksesta Maa on syntinen laulu jossa Suomalaisuuden peruselementit: humala, insesti ja seksi lyövät kättä.
      Perse, pimppi, myrkkysienimies ja perinteinen karhunraiskaamaksi joutuminen ovat perinteinen osa suomalaista myyttistä hämärää kaukaa kalevalan ajoilta. Jo Alexis Kivi laittoi Seitsemään Veljekseen karhun raiskaamaan Juhania, mutta joutui luopumaan kohtauksesta viime hetkellä kun spermaläntti tahrasi tekstin kelvottomaksi.
      Sankarillinen eepoksemme käy lukuisien kliimaksien jälkeen, vääjäämättä kohden lopullista eeppisen oloista päätöstä. Jossa sankari ja sankarin äiti tekevät draagisen itsemurhan. Aivan kuin muinaiskreikkalainen draama oli herännyt henkiin täällä pohjolassa. Vääjäämättä!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      183
      5037
    2. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      20
      4428
    3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      9
      3127
    4. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      256
      2997
    5. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      143
      2912
    6. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      52
      2521
    7. Oot se sinä

      Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
      Ikävä
      27
      1929
    8. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      35
      1780
    9. Ei siinä kauan

      Menisi jos olisimme kahden
      Ikävä
      22
      1777
    10. Toivotko vielä kohtaamista

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      68
      1761
    Aihe