Cobraan 307 matto!!!???

kukapa olisi moisen homman tehnyt, eli lyhentänyt liukurunkoa/kiskoa???
paljon pitää ottaa ja mistä, entä onko muuta mitä pitää ottaa huomioon??
kuvat ym... olisi hyviä.
tietääkös joku cobran alkuperäismaton oikean mitan,kun kukaan ei oikeen tunnu muistavan,et onko 320 vai 330 tai joku muu, harvinainen kuiteski.
2523
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kelkka on -92 lynx cobra 583 ja öhlinsin alustalla.

Äänestä

Purat maton pois ja ne takapyörät niittauksista irti, lyhennät 4cm liukurunkoja ja poraat yhden uuden uuden reijän sille takapyörille. Sitten vaan pultilla kiinni ja se on siinä. Ei se sen vaikeempaa ole. Sain ohjeet jostain vanhasta MK-lehdestä vaan en muista numeroa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


*lynx* kirjoitti:

kukapa olisi moisen homman tehnyt, eli lyhentänyt liukurunkoa/kiskoa???
paljon pitää ottaa ja mistä, entä onko muuta mitä pitää ottaa huomioon??
kuvat ym... olisi hyviä.
tietääkös joku cobran alkuperäismaton oikean mitan,kun kukaan ei oikeen tunnu muistavan,et onko 320 vai 330 tai joku muu, harvinainen kuiteski.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu