Huh huh. Tulin pitkästä aikaa katsomaan että mitä tänne kuuluu. Muistin salasankin jopa ensimmäisellä yrittämällä. Aivan loistavaa, siihen ei kaikki pystykkään. Täytyypi sanoa että täällä on ollut melko hiljaista ne pari kuukautta kun olin poissa. Minä olen siis mielenkiintoisempi aihe keskustella kuin Naitvis. Mutta mitä loppusyksyyn tulee, niin ajattelin vierailla luonanne useammin. Eipä nyt kyllä ole aivan yhtä paljon aikaa kuin kesällä, mutta koetan vierailla täällä iloksenne vähintään kerran viikossa. Aivan loistavaa! Näyttää siltä että Naitvissin rahastuskeikka lähestyy ja Areena pakkautuu täyteen helposti rahstettavia teinejä. Se ei ole loistavaa. Olen nähkääs huolissanne teistä. Siksipä koetan pelastaa teidät tältä ylikaupalliselta kuralta. En tiedä miten se tulee onnistumaan, vai onnistuuko se koskaan. Parhaani kuitenkin teen. Aivan loistavaa! Mutta hymyillään kun tavataan ja tyhmät ihmiset; vihaan teitä vieläkin.
AIVAN LOISTAVAA! :)
Aivan loistavaa päivää kaikille!
10
1112
Vastaukset
- Thrasher
Mutta turhahan sitä on näille aivopestyille massateineille selittää, ovelasti ovat keksineet tapoja rahastaa teinejä.
Eipä tarvitse Nightshitin tehdä uutta albumia ennenkuin vuonna 2007, kun elävät rahastamallaan fyffellä siihen asti. Pitäähän sen tuomaksen saada limusiinikuljetus kodista kauppaan ja kunnon troféé ateria hanhenmaksapalleroilla, ja muilla kalliilla lisukkeilla.- Pellemeininki
"Hauskaa ei ole jos tunnissa ei mene sataatuhatta"
Lotttovoittaja UKK Turhapuro - d>p
on sulla kans jutut, pelleseni:D I'm glad you're back!!(enemmän tai vähemmän..xD)
- Ignore
Ignore.
- kanttura-kidi
mitäs sille mahtaa jos on suosittu ja porukka haluaa mennä kuuntelemaan... ja tietääkseni sinne ei ees päästetä kuin AIKUISTA porukkaa...
- vonkimmaluz
Sä ooooooot aina loistaaaaaavalllllla päälllläääää!!! Eihän meistä tarvis olla huolissaan,me kaikki varmaaaaan huolissaan jos sulta ei tuu noita loistaviiiiiiii juttuuuuuuujaaaaaa! Oiskoha sun salasana Nihgtwishi kun muistat sen :O????
Täähän tosi loistavaaa Pelle sulta! *reps*- swanheart93
Pelle hei, kukaan ei jaksa enää ottaa vakavalla naamalla noita viestejäsi, jos sitä ajat takaa. Minua juttusi ainakin lähinnä naurattavat.
Ai että Tuomasko menisi limusiinilla kotoa kauppaan!? :D Ehei, ei nyt sentään. Kyllä hän menee ihan tavallisella henkilöautolla kauppaan...paitsi jos silmäni kamalasti valehtelevat. En kyllä usko. Mutta hei, kiitos pelle vain, kun teit loppupäivästäni hauskan! Tuhannet kiitokset!:)
- ____ _________
###
- mitänytegonbuustailija
Vituttaako, fanipoikaluuseri?
- suomionkoo
Suomi on kateellisten luusereiden maa.
Moni ns. muusikko, jota kukaan ei ota tosissaan, on Holopaiselle kateellinen ja katkera.
Mutta ei se haittaa kun ko luusereita itseään. Paljon helpommalla pääsisi kun rasvaisi köyden ja potkaisisi tuolin altaan, mutta meneehän se elämä hukkaan näinkin;)
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762099Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361741Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101441Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2311228Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu601212Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161060Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58972- 60969