Itse vihaan kaikiasta eniten Terhiä ja Tiinaa...keitäs te?
Ketä vihaatte kaikiasta eniten BB talossa?
23
2315
Vastaukset
- ............
samoja.
- ---
MINNAA!!!!
- eniten...
juuhh...
- s-jokela
Täällähän on kauheesti viisasta porukkaa! hyvä te!
- Seppo
Ei ole syytä vihata ketään : D ..miksi olisi?
Otatteko nyt vähän liian tosissaan nää ohjelmat?!- ElämäLoppuu...
Ohjelman myötä.. Siltä tuntuu...
- aivan samat
henkilöt on mulla kans blacklistissä.
ärsyttäviä rutisijoita. - UmpiLampi
No vähän liian tyly sanana toi vihata, mutta en nyt kauheesti tykkää - jaa no kenestä nyt en tykkääkään?
Kathy = erikoinen persoona, pari mokaa, mutta menettelee
Tiina = jotenkin väritön, mitäänsanomaton, huomaamaton
Minna = se teippihomma menee yli ja nää puutejutut, mutta muuten kai ihan yes täti
Terhi = jotenkin herkkähipiäinen, itse saa sanoa (asiasta), mutta kun muut sanovat, se on vitt...ua
Perttu = joskus liiallisuuksiin menevä, mutta luonnollinen siinäkin
Mika = myötäilee, melkoinen hissukka talossa, ei omia mielipiteitä
Timo = samanlainen flegu, kuin tyttiksensä Hannakin, ehkä Timo ärsyttää tällä hetkellä eniten tekemättömyydellään ja passiivisella asenteellaan
Antti = jotenkin ei tiedä, onko Antti lintu vai kala, vähän outo, oliko lainkaan tosissaan Iinan kanssa, enpä usko, ehkä laskelmoi?
- jäikö joku mainitsematta? - - en vihaa
tai inhoa jne mutta vähiten pidän minnasta, terhistä ja tiinasta.
kathyyn oon ihastunu- !!!!!!!!!!
..ihan lapsellinen ja tyhmät jutut.
- Sepola
Iinahan ei enää ole talossa, mutta se oli lähetyksessä. Se ärsyttää TODELLA paljon!!
- mieltä
Iina tosiaan on koko kilpailun ärsyttävin ihminen... Toki en nyt sentään inhoa ketään.
- kilpailijoista, mutta
ulos seuraavaksi haluan Terhin ja Tiinan.
- .....
Tiinaa ja Terhiä
- ..tuo..
..TIMO! Todella luuseri kaveri! En voi ymmärtää ollenkaan, yök!
Joo-o, parasta viihdettähän on juuri jos kaikkein riitaisimmat jätetään sinne. Ennen pidin Terhistä juuri sen takia ja olen odottanut että likka repäisisi kunnolla mutta ei, taitaa olla lammas..Joten en siitäkään kauheesti pidä.
Tiina on kanssa aika nössö..
Mika on aika huomaamaton, mutta tuolla kropalla ei tarviikaan kun olla kuvassa..
Kathyn olisi aika lähteä, vaikuttaa siltä että psyyke ei kestä. Ja ei älyy pyytää sieltä pois..- lapsi
parat. Ei voi vihata ketään jota ei TUNNE.
Joo, ja pidän ihan jokaisesta. Jokaisessa ärsyttänyt joku piirre, mutta sehän nyt ei ole yllättävää.
- meebu83
terhi ja tiina talon ärsyttävimmät.... ulos!!
- Perttu-fani
Kathy on todella rasittava! Olis saanu se tippua eikä Hanna. Seuraavassa äänestyksessä, johon Kathy ihan varmasti joutuu ni äänestäkäämmä se pois pilaamasta hyvä ohjelma
- neulamuikku
Perttu-fani kirjoitti:
Kathy on todella rasittava! Olis saanu se tippua eikä Hanna. Seuraavassa äänestyksessä, johon Kathy ihan varmasti joutuu ni äänestäkäämmä se pois pilaamasta hyvä ohjelma
Tällä hetkellä en pidä Minnasta, Tiinasta ja Timosta. Minna on ärsyttänyt alusta asti ja luulenkin, et se joutuu äänestykseen seuraavaks. Ja jos se Perttu on taas vastas, niin "äippä" kotiin lähtee..
Tiinaan meni maku sen aamiaspaketin takia. Musta Timo ja Mika teki tosi hellyyttävästi, kun väsäsivät vaivalla muffinssit ja kaikki! Ja Tiina ei ees tullut heti ja naamakin oli vaan norsunv***lla.
Timo nyt on semmonen luuviulu kyttääjä, et pois vaan!
Ja Perttu on kuningas! - heidi
neulamuikku kirjoitti:
Tällä hetkellä en pidä Minnasta, Tiinasta ja Timosta. Minna on ärsyttänyt alusta asti ja luulenkin, et se joutuu äänestykseen seuraavaks. Ja jos se Perttu on taas vastas, niin "äippä" kotiin lähtee..
Tiinaan meni maku sen aamiaspaketin takia. Musta Timo ja Mika teki tosi hellyyttävästi, kun väsäsivät vaivalla muffinssit ja kaikki! Ja Tiina ei ees tullut heti ja naamakin oli vaan norsunv***lla.
Timo nyt on semmonen luuviulu kyttääjä, et pois vaan!
Ja Perttu on kuningas!mä en pidä tällä hetkellä tiinasta enkä minnasta
- NiiNoh
ketään, kun ei tunne.
- tinke
Eiks viha nyt oo vähän liian kova sana käytettäväksi ihmisistä joita et tunne. Hepposin perustein teet päätöksesi... onnea vihantäyteiseen ja synkkään elämääsi. Toivottavasti opit joskus nauttimaan elämästä.
- ...
näin on.
Ja miettikääpä te 'vihaajat' myös sitä, että jos vihaa niin myös rakastaa. Niinhän sitä sanotaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse754547Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1093793Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1473509Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.411992Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575711928Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.891239- 1251064
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.136991- 57933
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä25847