kummalla on isommat

katilla vai terhillä?
62168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

että terhillä ainakin lihavuudesta johtuen isonmmat

Äänestä
  • isommat ja kiinteemmät.

    katso suihkukuvat.

    Äänestä

Pienet niillä on kummallakin!!!!
Mutta mitä välii???????

Äänestä
  • kyllä runkkarin kuuluu tietää

    Äänestä

Terhillä on erittäin pienet, oisko a-kuppi. Eli Kathyllä.

Äänestä
  • terhi on niin isokokoinen että tissit ei näytä niin isoilta mutta jos ne asennettaisiin pienempi kokoiselle tytölle kuten vaikkapa hannalle olisi ne valtavat hinkit.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tissit.. kirjoitti:

katilla vai terhillä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu