Kierot ja kännäilijät

On se hyvä että kiero Iina ja kännääjä Hanna on saatu nyt pois talosta tylsistyttämästä katsojia ja seuraavaksi kun saadaan vielä kännääjä Kati pois niin sitten on hyvä katsoa kun paikalla ovat tytöistä enää kiltit pyhäkoulutytöt kaksikko terhi ja tiina saavat rauhassa tehdä marsipaanieläimiä ja askarrella ja lauleskellä rauhassa poikien kanssa ilman ilkeitä kännityttöjä jotka eivät osaa juhlia ilman alkohoolia.
3729
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

"On se hyvä että kiero Iina ja kännääjä Hanna on saatu nyt pois talosta tylsistyttämästä katsojia ja seuraavaksi kun saadaan vielä kännääjä Kati pois niin sitten on hyvä katsoa kun paikalla ovat tytöistä enää kiltit pyhäkoulutytöt kaksikko terhi ja tiina saavat rauhassa tehdä marsipaanieläimiä ja askarrella ja lauleskellä rauhassa poikien kanssa ilman ilkeitä kännityttöjä jotka eivät osaa juhlia ilman alkohoolia."

voi voi mikä kommentti. Jos oikeesti joku haluu kattoo kun puutteessa elävät Terhi ja Tiina on talossa. Niin siitä sitten vaan. Jännää vaan et miksiköhän Tiina, Minna ja Terhi ei kauheesti ole juoneet talossa, pelkääkö ne siellä että nai jonkun kanssa kun on kännissä. Lisää viinaa niin nähdään jänniä tapahtumia.

Äänestä
  • niin siinä saisi joka poika kunnon kyydit keittiön pöydällä eikä kyseltäisi haluatko vai et.

    Äänestä

  • niin fiksuja etteivät juo ja anna itsestänsä törkeää kuvaa ihmisille ja häpäse itteensä!! hyvä terhi ja tiina ehdottomasti parhaat naisista, eivätkä turhaa ole haarat levällään joka vaiheeessa... hienoja naisia täytyy myöntää!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pois talosta kirjoitti:

On se hyvä että kiero Iina ja kännääjä Hanna on saatu nyt pois talosta tylsistyttämästä katsojia ja seuraavaksi kun saadaan vielä kännääjä Kati pois niin sitten on hyvä katsoa kun paikalla ovat tytöistä enää kiltit pyhäkoulutytöt kaksikko terhi ja tiina saavat rauhassa tehdä marsipaanieläimiä ja askarrella ja lauleskellä rauhassa poikien kanssa ilman ilkeitä kännityttöjä jotka eivät osaa juhlia ilman alkohoolia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu