Passat -98 1.8T jäähdyttäjän merkkivalo

Mikähän on kun rupes toi jäähdyttäjän merkkivalo palamaan.Nesteet ok. Lämmöt pysyy ihan normaaleina. Ekat pakkaset oli samaan aikaan...onkohanjotain yhteyttä asiaan?

vastailkaa ihnmeessä-
2683
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kiinnittymistä moottorin kylkeen. Tuskin se siitä mutta vanhoista ei ikinä tiedä, varsinkaan sähköistä.
Itselläni puhallin lakkasi toimimasta ja korjaantui ehdottamallani tavalla. Mutta minullahhan lämpö nousi jne.

Äänestä
  • tumputan...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joppeli kirjoitti:

Mikähän on kun rupes toi jäähdyttäjän merkkivalo palamaan.Nesteet ok. Lämmöt pysyy ihan normaaleina. Ekat pakkaset oli samaan aikaan...onkohanjotain yhteyttä asiaan?

vastailkaa ihnmeessä-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu