Eli voiko olla limatulppaa???
Kävin vessassa ja paperiin jäi sellaista valkoista mutta erittäin venyvää sitkeää limaa. Tätä ennen mulla valkovuoto ollut ihan vetistä. Nyt sitten olenkin miettinyt että oliko se vain valkovuotoa vai limatulppaa? Mistä erotan?
Muutoinkin ollut outoa kun mulla ollut viime viikot tosi paljon suppareita ja nyt ollut muutaman päivän ettei ole tullut ollenkaan (vaikka nythän niitä jo ihan mielellään saisi tullakkin).
Limaa...
rv36+5
2
413
Vastaukset
- 40+2
sama täällä, välillä kirkasta tai sitten sitekeää limaa, mutta onko se limatulppaa vai valkovuotoa?Supistuksia tulee kävellessä tiheemmin ku ennen ja vauva liikkuu ku potkunyrkkeilijä.
- marrasmamma
Mulla ainakin on ollu pitkin raskautta välillä tosi venyvää ja paksua valkovuotoa, joten se ehkei oo limatulppaa... Siitä ei kyllä kokemusta vieläkään vaikka on jo 3. raskauteni, kai se jossain vaiheessa on mennyt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762005Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361706Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81345Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241164Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591161Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151020- 60940
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57926