kyllä se paukku joltain pääsee, eihän kukaan voi pidätellä noin pitkää aikaa.
Pojat vois toimia tuomareina ja antaa pisteitä äänen, hajun ja värin perusteella.
Kuka tyttö PIEREE ensiksi
9
1412
Vastaukset
- HALOO HANKI ELÄMÄ!!
eiköhän ne oo jo pierunsa siellä päästellee, kaikilla ei vaan oo tarvetta tehdä sitä näyttävästi ja ns.tunkee mikkiä perseeseen niin että kaikki varmasti kuulee ja tämän jälkeen löyhytellä tuoksut ympäriinsä.... voivoi pikkupoikia.
- Kari
Yleensä läskeiltä lähtee kovempiääninen, koska persposket ikäänkuin lotkottaa toisiaan vasten.
Usein lihavat myös haisevat jostain syystä pahemmalle.- Sair.hoitsu
Tuo ei pidä paikkaansa, että lihavien ilmanpäästöt olisi kovempiäänisiä tai haisevat enemmän. Heh .....
- just näin
Hannallahan oli aika maine piereskelystä
- Terveempi
Ei voi muuta ku nauraa tolle viestille. Ihan kiva jos tykkää, mua ei pahemmin kiinnosta... Taitaa järki vähä jättää? Hankkisit elämän ja keskittyisit tärkeämpiin asioihin, kun pierujen haisteluun. Huhhuh!
- sapi
kyllä se minna on joka ekana alakaa haista
- oohh
voiko olla noin tyhmä ja luulla ettei kukaa tytöist oo pierry ohjelman aikan....varmast joka päivä jokainen laskee ulos hieman huonuu ilmaa...
- eiköhän..
tytöt oo sen verran sivistyneitä, että eivät "töräyttele" ihan kauhian äänekkäästi.... näin luulisin!
- typykkä
tiinahan siel piereskeli jo aika alussa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1761976Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361702Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81326Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241150Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591145Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151017- 60931
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57914