BUSHien/Clintonin/HITLERIN uusi MAAILMAN järjestys on aloitettu WTC 911 iskulla, jolla saatiin terrorismin varjolla koko maailma poliisivaltioksi kertaheitolla.
http://www.saunalahti.fi/wtc2001/sotilas5.htm
http://www.saunalahti.fi/wtc2001/sotilas5.htm
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ilmeisesti Jorma Palo on tämänkin heiton takana!
Hauskaa luettavaahan nämä ovat.
http://www.saunalahti.fi/wtc2001/WTC_Kurttila.pdf
http://www.prodemokratia.net/suomensosiaalifoorumi/raportit/911.html
Jorma Anttila
taitaa tosiaan mennä. Tavallisen pulliaisen on ikävä puhua muusta kuin koffista ja kiekosta, kyllä ne herrat piättää...NWO
hitlerin aikana,
sama loossi asialla...
niin tai jos ei sua niin lapsiasi...
"sotilasasiantuntija" puhuu aivan hulluja teräksestä.
Teräs menettää lujuutensa jo muutamassa sadassa asteessa. Tämän vuoksi teräkset suojataan palosuojauksella. Palosuojamaalilla tai jollain palamattomalla rakennusmateriaalilla. WTC:ssä asbestilla.
Kun jumbojetti pyyhki talosta läpi, se vei palosuojaukset mennessään.
Se talo johon kone osui alemmaksi (toisena) romahti ensimmäisenä koska teräspilareille kohdistunut kuorma oli suurempi.
Jokainen joka on laittanut rautatangon nuotioon ja sitten väännellyt sitä tietää että rauta/teräs muuttuu vatkuliksi aivan nuotio lämpötilossa.
sortunut myös rakennus joka ei palanut eikä siihen osunut mitään???
meni kasaan kuin korttitalo...mitäs vatkulii se oli?
tarvii varmaan tollasessa pilvenpiirtäjä- rakennuksissa ollakin.
kuvaa saanut julkisuuteen...
pölypilvi vain näkyi tulevan ALHAALTA PÄIN...
http://11syyskuu.net/video/