WTC 911 huijaus

BUSHien/Clintonin/HITLERIN uusi MAAILMAN järjestys on aloitettu WTC 911 iskulla, jolla saatiin terrorismin varjolla koko maailma poliisivaltioksi kertaheitolla.

http://www.saunalahti.fi/wtc2001/sotilas5.htm
91181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ilmeisesti Jorma Palo on tämänkin heiton takana!

Äänestä

taitaa tosiaan mennä. Tavallisen pulliaisen on ikävä puhua muusta kuin koffista ja kiekosta, kyllä ne herrat piättää...NWO

Äänestä
  • hitlerin aikana,

    sama loossi asialla...

    niin tai jos ei sua niin lapsiasi...

    Äänestä

"sotilasasiantuntija" puhuu aivan hulluja teräksestä.

Teräs menettää lujuutensa jo muutamassa sadassa asteessa. Tämän vuoksi teräkset suojataan palosuojauksella. Palosuojamaalilla tai jollain palamattomalla rakennusmateriaalilla. WTC:ssä asbestilla.

Kun jumbojetti pyyhki talosta läpi, se vei palosuojaukset mennessään.

Se talo johon kone osui alemmaksi (toisena) romahti ensimmäisenä koska teräspilareille kohdistunut kuorma oli suurempi.

Jokainen joka on laittanut rautatangon nuotioon ja sitten väännellyt sitä tietää että rauta/teräs muuttuu vatkuliksi aivan nuotio lämpötilossa.

Äänestä
  • sortunut myös rakennus joka ei palanut eikä siihen osunut mitään???

    meni kasaan kuin korttitalo...mitäs vatkulii se oli?

    Äänestä

  • tarvii varmaan tollasessa pilvenpiirtäjä- rakennuksissa ollakin.

    Äänestä

  • Töppöli kirjoitti:

    sortunut myös rakennus joka ei palanut eikä siihen osunut mitään???

    meni kasaan kuin korttitalo...mitäs vatkulii se oli?

    kuvaa saanut julkisuuteen...

    pölypilvi vain näkyi tulevan ALHAALTA PÄIN...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


UUSImaailmanJÄRJESTYS kirjoitti:

BUSHien/Clintonin/HITLERIN uusi MAAILMAN järjestys on aloitettu WTC 911 iskulla, jolla saatiin terrorismin varjolla koko maailma poliisivaltioksi kertaheitolla.

http://www.saunalahti.fi/wtc2001/sotilas5.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu