Logojen teko-ohjelma?

Omistan Nokia 6210:n ja PC Suite-ohjelmiston. Tarkoitus olisi värkätä logoja ja soittoääniä itse ja tiedustelen mikä olisi passeli ohjelma logojen tahi äänien tekoon. Ilmeisesti joku Logo Manager(?) ainakin toimii mutta vain demoversiona. Onko muita vastaavia? Kiitos.
1282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Logomanager on hyvä ja kaiva sitä rahaa, niin DEMO teksti häviää näytöltä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bart kirjoitti:

Omistan Nokia 6210:n ja PC Suite-ohjelmiston. Tarkoitus olisi värkätä logoja ja soittoääniä itse ja tiedustelen mikä olisi passeli ohjelma logojen tahi äänien tekoon. Ilmeisesti joku Logo Manager(?) ainakin toimii mutta vain demoversiona. Onko muita vastaavia? Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu