Hah, tämä poistettiin vissiin, laitan uudestaan että saatte nämä sivut itsellenne muistiin!
Käykääpä katsomassa miten Tiina halusi julkkikseksi jo ennen kuin BB alkoi!!
http://www.theindiangirls.tk/
TIINAN SALAISET SIVUT
Linkki1
4
2280
Vastaukset
- ????????
Siis miä juttu toi on? Oon tyhmä en tajuu...
- niillä
joku suhde Luopioisiin, vai miksi ne kävi siellä keikalla. Siis Tiina ja sen intiaani-kaveri.
Ensimmäisellä kerralla liian hätäisesti katsoin ton linkin ja luulin feikiksi. Nyt kun luin vieraskirjaa ja katsoin ton videon niin huomasin että kyseessä on tosiaan bandi jossa Tiina on mukana. Olinkin sitä mieltä että Tiina on Hannan kanssa paras laulaja talossa.
- sivuilla
ja jättänyt viestin vieraskirjaan. ei tiina kyllä laulaa ossoo ja bändin nimeksi sopisi paremmin Karjakot.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2002911
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss632790Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa232142- 691705
- 1431503
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a1851442Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1121408Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1521387- 901314
Martinan bisnekset rajusti tappiolla
Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.2291211