Vaiko joku muu? Minä tykkään siideristä.
Olut vai siideri?
15
733
Vastaukset
- koltis
Noista kahdesta tietty olut. Sitten kuiva valkkari ja konu, ne on melkein siinä. Okei, täys täyteläinen punkku lisäks.
- Deekkari
LaSol maistuu aina
- suosikki:
TupuPupunakossu, ilman TupupPupunaa.
=DW= - keskiyonkehraaja
Ja mieluummin Karhu ja ehdottomasti kolmosta...
- iltatuuli
tykkään lähdevedestä ja loraus omatekoista mehua. nami nami......
- Blondi
minäkin tykkään cideristä ja sitten mielellään vanlijasellainen, tack. Vichyvesi on toinen suosikki ilman väkeviä. Paitsi en juo muutenkaan mitään väkeviä, en viinejä enkä kaljaa. Aika kranttu taidan olla, no olen sitten ja se on mun asiani. Kaffen kittaamisellakin on rajansa.
- Pirre*
olut menis kyllä joskus...
- lokari¤
Olut on hyvää kun on jano no siiterikin hätä tilanteessa , mutta jos % haluan niin smirnoff, menee kyllä kosken korvakin, jos on hyvät landinkit.
Niin kuinka moni tietää mikä Dring*i on villimies?
Terv: Lokari¤ - Pirre*
lokari¤ kirjoitti:
Olut on hyvää kun on jano no siiterikin hätä tilanteessa , mutta jos % haluan niin smirnoff, menee kyllä kosken korvakin, jos on hyvät landinkit.
Niin kuinka moni tietää mikä Dring*i on villimies?
Terv: Lokari¤%tit mieluummin euroina...
- siideri närästää
on parasta ja siitä tulee rentoutunut olo,kolmos olut on parasta.
- Pirre*
siideri närästää kirjoitti:
on parasta ja siitä tulee rentoutunut olo,kolmos olut on parasta.
sopivasti..siis yksi vain..:) *olut*
- yönlapsonen
Hyvin plantrattu väkevä alkoholi olisi halvempaa, mutta jos pitää siidedin mausta, niin mikä sitten sinua estää!
- Loistava.polku
Ja mahd. paljon kerralla.
- annina.2
saunan jälkeen ehdottomasti muutama olut, kolmosta!
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762025Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361709Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81358Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591171Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241169Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161024- 60945
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58934