Musiikkia saako

eli eikö esm jamppa tuomista saa laittaa omalle sivulleen esim muutaman sekunnin pätkä??
2261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En tiiä saako laittaa (en usko), mutta ole kiltti ja jätä laittamatta (*pyytää kauniisti polvillaan rukoillen*). On nimittäin todella ärsyttäviä ne sivut joissa on ääntä. Ja tuskin ees olen yksin tän mielipiteeni kanssa.

Äänestä
  • Jos sinulla ei ole lupaa käyttää kyseisen artistin musiikkia, et saa sitä laittaa. Ja vaikka saisitkin luvan, niin EI PLIIS ENÄÄ YHTÄKÄÄN FriivepsIHQdaaMullaOnMusaaKotareillaLOL-SIVUA!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


laittaa vai ei kirjoitti:

eli eikö esm jamppa tuomista saa laittaa omalle sivulleen esim muutaman sekunnin pätkä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu