kuinka kauan hanna uskollinen??

mie34

iltapäivälehdessä vannoi uskollisuuttaan Timolle. ja luvannut mennä timoa vastaan, ku timppa pääsee talosta. noh, aikansa ku hanna kattelee timon touhuja talossa katin kanssa, muuttuu hannan mielipide ja turun yöelämä kutsuu!! en usko että tulee olemaan timolle uskollinen, miksi meni ees sellasta lupaamaan?????????

6

856

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jonkun

      hannan yksityiselämä voi kiinnostaa?? eihän se enää ole edes talossa.

    • kotkotikotkoti

      mahtaa hannaa ottaa aivoon toi köysitehtävä jossa timo ja kathy valittiin pariksi. juuri nimenomaan timon antama huomio kathylle on se kova pala hannalle (sitähän hanna tilittikin aikaisemmin).
      mutta oikeesti, se on vaan timosta kiinni kuinka tärkee suhde hannaan hänelle on. jos on niin typerä että vaihtaa naista heti kun edellinen lähtee niin siinähän näkee miehen todellisen luonteen. eikä kathyakaan voi kuitenkaan pelkästään syyttää jos jotakin tulee heidän välillä tapahtumaan, koska hannahan vihasi kathya ja kathy varmasti tietää sen.. no kaikki jää nähtäväksi!

    • minä vain

      toi timon ja katin yhteenliittäminen! ei voi olla vaikuttamatta hannan mielialaan, ku katselee esim. timoa ja katia saunassa

    • pölö

      ...kuinka kauan Timo on uskollinen hannalle?

      • carli

        näin. Timohan jo heti vonkaamassa. Ihan niinkuin aina naisesta tehtiin huora, kun antoi, mutta mies on kova kundi ja jatkaa naisten vokottelua.
        Miks Hanna heti menis ja "pettäis" Timoa. Typerä edes kysyä tollasta. Ja mitä se meille kenelläkään ees kuuluu, Hanna on siviilissä, ei sen touhuja tarvii ajatella. Vapaa tekemään mitä tahtoo.


      • priestess
        carli kirjoitti:

        näin. Timohan jo heti vonkaamassa. Ihan niinkuin aina naisesta tehtiin huora, kun antoi, mutta mies on kova kundi ja jatkaa naisten vokottelua.
        Miks Hanna heti menis ja "pettäis" Timoa. Typerä edes kysyä tollasta. Ja mitä se meille kenelläkään ees kuuluu, Hanna on siviilissä, ei sen touhuja tarvii ajatella. Vapaa tekemään mitä tahtoo.

        Tais jo hanna alkaa kyllastyttämään timoa.sehän sanokin jo ennen kun hanna lähti et ei sureta yhtään.kyl mäkin väitän et timo se eka "pettää".se on sellaista tyyppiä joka ei kauaa samaa naamaa jaksa katella,alko jo sen tekee mieltä uutta säpinää.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      167
      10651
    2. Marinin tuhojen korjaaminen kestää kahdeksan vuotta

      Nyt on vasta neljännes mennyt ja ensimmäiset korjausliikkeet saatu liikkeelle. Innokkaimmat olivat odottaneet että jo t
      Maailman menoa
      90
      7515
    3. Se oli Orpo joka rynni Eagle S -alukselle

      Vastoin kaikkia kansainvälisen merenkäynnin sääntöjä. Kunpa olisi ollut purjehtija Harkimo Suomen johdossa silloin. ht
      Maailman menoa
      3
      7356
    4. Aamun Riikka: työttömyydessä lähestytään viime laman synkintä vaihetta

      Nopeasti mentiiin upean Marinin hallituksen ennätystyöllisyydestä toiseen ääripäähän, kohti Suomen historian kurjimpia t
      Maailman menoa
      23
      7346
    5. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      88
      5733
    6. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      48
      5213
    7. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      31
      4966
    8. Giorgia Meloni vs Riikka Purra

      Kyllä Italian pääministeri on kauniimpi ja seksikkäämpi, kuin Suomen valtiovarainministeri Riikka Purra. Mitä jotkut näk
      Maailman menoa
      12
      4751
    9. Suomen velka kasvoi ennätysvauhtia - Mäkynen repostelee

      – Velka kasvoi eniten tilaston historiassa, Mäkynen kirjoittaa. – Vuoden 2025 toisella neljänneksellä selvästi eniten k
      Maailman menoa
      3
      2112
    10. Ei muuta kun kylärinkiä ajamaan!!!

      Huomenta! Tuossa ku kylän pinnassa asunu koko iän, nii viime vuosina nii harmittanu ku viikonloppusin niin hiljasta, sil
      Hyrynsalmi
      36
      1553
    Aihe