Kumpaa suosittelette, Motorola v547 vai Nokia 6101?
Kokemuksia??
Kiitos etukäteen!
Motorola vai nokia?
6
484
Vastaukset
- ...
NOKIA !!!
- buahahahahaha
pelasti päivän!
hmmm... let me think nokia vai motoromu.- Nokia
Nokia tottakai!!!!!!
- sonierkkaaja
Motorola v547:
paaaljon isompi ja parempi näyttö
bluetooth
isompi sisäinen muisti
kameran 4xZoom
paljon pitemmät valmius- ja puheajat
Motorola
Nokia 6101
Radio
kaksi näyttöä
------hirveä miinus: NOKIA! =)
Eli eipä nuo noksun plussat kovin suuret oo, joten itse en miettisi hetkeäkään... Päätä ite, minä ainakin ottasin ton Motorolan!
->> http://koti.mbnet.fi/puhelinv/index.php?eka=v547&toka=6101&kolmas=- sonierkkaaja
Te aiemmat vastaajat voisitte ees pikkusen perustella vastauksia...
- LiiLa-KunKKu
motorola on aivan S*A*A*T*A*N*A puhelin!! nokia is the best..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762025Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361709Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81358Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591171Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241169Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161024- 60945
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58934