Valkovuodosta.

Luin jotain ohjekirjaa. Siinä sanottiin, että valkovuotoa tulee vain välillä. Mulla sitä tulee koko ajan. Onko jokin vikana vai onko se normaalia? APUJA KAIPAILEN!
3342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

normaalia se on ellei se näytä tai haise omituiselle.. mulla taas ei tuu melkeen koskaan ja sit ku tulee ni pelästyn :D

Äänestä
  • mun vskovuoto haisee kamalalle mut ei näytä omituiselt?onks jottai vikan???????

    Äänestä

  • Kiitos sinulle!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mummeli. kirjoitti:

Luin jotain ohjekirjaa. Siinä sanottiin, että valkovuotoa tulee vain välillä. Mulla sitä tulee koko ajan. Onko jokin vikana vai onko se normaalia? APUJA KAIPAILEN!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu