kyllä on outoo että saunaa ei näytetä DC:ssa enää.. äskenkin nähtii pariinki kertaan kun molemmat parit olivat samaa aikaa saunassa ni kuvattiin nukkuvia tiinaa ja mikaa..
ja muutenki tuntuu että ohjaaja välillä nukkuu..viime yönäkin ku pinkki huone nukku ni vihreessä huoneessa oltiin äänessä ni järkevästi kuvattiin niitä nukkuvia ihmisiä..
Miksei saunaa näytetä enää DC:ssä???
7
1170
Vastaukset
- koska
siellä harrastetaan mitä ilmeisimmin ryhmäseksiä.
- anniina
Ohjaajaa tuntuu kovasti kiinnostavan terhin paljas pinta ja karvojen ajo. Niitä kyllä on kuvattu moneen kertaan. Miksi ohjaaja ei ole kertaakaan näyttänyt Tiinan tissejä? Onko Tiinalle luotu ns. kiltin tytön rooli talossa? Muitten tyttöjen tissejä kyllä tiiraillaaan.
- näyttää huonolta
tasapuolisesti. on epäoikeuden mukaista että terhi joutuu olemaan näyteltävänä jatkuvasti mutta tiina ei koskaan.
- taukkis
näyttää huonolta kirjoitti:
tasapuolisesti. on epäoikeuden mukaista että terhi joutuu olemaan näyteltävänä jatkuvasti mutta tiina ei koskaan.
hyvä että ne näyttelee alastomia ihmisiä, niin jää iltasyömiset minulta pois. sen verran sairas olen.
- hetsku
taukkis kirjoitti:
hyvä että ne näyttelee alastomia ihmisiä, niin jää iltasyömiset minulta pois. sen verran sairas olen.
etkö siis pysty syömään jos katot alastonta vai onko tv eri huoneessa ja siksi et voi syödä kun et pääse telkun äärestä, tai netin?!!
vastaa pian, kiinnostaa!! - taukkis
hetsku kirjoitti:
etkö siis pysty syömään jos katot alastonta vai onko tv eri huoneessa ja siksi et voi syödä kun et pääse telkun äärestä, tai netin?!!
vastaa pian, kiinnostaa!!olen itsekkin ihmetellyt outoa tapaani etten pysty kinnolla syömään jos näen löysän ihmisen ilman vaatteita tai miehen vehkeet( ennemminkin katselisin persettä ku kalua noin telkkarista) =)
- hetsku
taukkis kirjoitti:
olen itsekkin ihmetellyt outoa tapaani etten pysty kinnolla syömään jos näen löysän ihmisen ilman vaatteita tai miehen vehkeet( ennemminkin katselisin persettä ku kalua noin telkkarista) =)
Minua ei kiinnosta kattoo noita alasti pätkääkään, aivan eri ihmisiä haluan nähä alasti, tarkemmin sanottuna vain yhden!!
Ja en siis itse ole nytkään alasti!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762074Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361733Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101412Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291213Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591203Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161048- 60962
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58961