Nyt tuntuu että olis kiva löytää sellainen mies, jota saisin pomottaa.Tyyliin et se hyväksyis sen, et mä ohjailen päätöksiä.Radiossa on soinut yhden ihanan biisin käheä miesääni..Juuri se saa mut sekoamaan niin että haluaisin ihan hoidella jotain tuntematonta, ventovierasta söpistä! Sokeria ja hunajaa! Jännittävää olisi se kontrasti että saisin olla ylivallassa itseäni selvästi vahvemman kanssa.Kuitenkin se olisi itse toosi aktiivinen ja rakastavainen, ihan kiinni mussa tunteiltaan!
Voi ei, johtuukohan tää PMS:stä, "pakko saada lisääntyä"-vietti.No, kyllähän miehiä löytyy, puutetta on enemmänkin ajasta ja hetkistä.Millaisista dominoivista tytöistä te miehet pidätte?
Haluaisin pomottaa miestä
3
492
Vastaukset
- Bingo!
...kotiisi kasvamaan!
- nyt tuli itku.
Miehet ei ymmärrä että mä haluan oikeuden (seksissä, suhteessa) osoittaa tunteitani sponaanisesti, feminiinisesti. Miehet haluavat päättää ja jättää pois hellyyspuolen.Esim. voisivat kunnon eläinmiehetkin edes antaa MUN pussailla niitä, jos nyt eivät itse sitä tee.Eikö hellyys ole söpöä? En tiet. tekis sitä in public.
Toivon että löydän komean prinssin joka on mun "pehmotiikeri".Ihkua! Huom. komealla tarkoitan ihan normaalin terveen/päivittäin suihkussa käyvän näköistä, en George Clooneytä, sen tasoisia en turhaan havittele. - Bingo!
nyt tuli itku. kirjoitti:
Miehet ei ymmärrä että mä haluan oikeuden (seksissä, suhteessa) osoittaa tunteitani sponaanisesti, feminiinisesti. Miehet haluavat päättää ja jättää pois hellyyspuolen.Esim. voisivat kunnon eläinmiehetkin edes antaa MUN pussailla niitä, jos nyt eivät itse sitä tee.Eikö hellyys ole söpöä? En tiet. tekis sitä in public.
Toivon että löydän komean prinssin joka on mun "pehmotiikeri".Ihkua! Huom. komealla tarkoitan ihan normaalin terveen/päivittäin suihkussa käyvän näköistä, en George Clooneytä, sen tasoisia en turhaan havittele.Puhut ihan ristiin, tyhmä tyttö. Vastahan sanoit haluavasi pomottaa miehiä ja nyt se kääntyikin jo hellimiseen. Näetkö niissä jotakin yhtäläisyyttä? Vai provoiletko muuten vaan?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 996084
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804792Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv983055Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p282863Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262125Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191516Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3351067Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?861039Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚126981- 48774