Myydään Hyundai Coupe 2.0

Jussima

Myydään 2001 mallin Hyundai Coupe. Mielestäni tämä musta on tyylikkäimmän näköinen tällä korimallilla. Ajettu 98tkm. Otetaan vaihdossa halpa vaihdokki. Puh 040-5085736. Niin ja hintapyyntö on 15900e/tarjous, Oulu.

3

1126

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jussi 656

      Minkä tyyppisen halvemman otat vaihdossa? Tuo sun Coupe on sitä vanhempaa mallia (ei syys nykyinen malli)? Mitä varusteita ja mikä vaihteisto?

      • jussima

        Auto jossa on vähän enemmän kuljetuskapasiteettia, rohkeasti vain tarjoamaan, muutaman tonnin auton olisi optimi mutta kalliimpikin käy. Ostin kesämökin ja sinne pitää haalata rakennustarviketta yms. Ei viitsisi pilata hyvää autoa kuskaamalla siinä betonisäkkejä:( Muuten autosta on sääli luopua sillä se on tosi mieleinen. Auto on se useampi lamppu tyyppinen. Löytyy kuva nettiautosta, se on sielläkin kaupan. Ilmastointia ei autossa ole mutta normaalit muut sähköhörsteet löytyy. Ja kahdet alumiinivanteet, talvirenkaat kitkarenkain jotka pitävät kyllä uskomattoman hyvin kun alusta toimii niin kuin tässä autossa.


    • Jussi

      auto löytyy täältäkin.

      www.nettiauto.com/471403

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      73
      4527
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      105
      3769
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      142
      3463
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      37
      1970
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      69
      1921
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1219
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      118
      1035
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      127
      944
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      55
      925
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      837
    Aihe