Löin..itseäni

Mie vaan kysyn

Kiukuspäissäni eilen löin käteni sängynreunaan kun tarkoituksena oli lyödä patjaan(oikein minulle) Nyt kättä sitten särkeen pieneltä alueelta käden reunasta(siitä mikä siihen sängyn reunaan osui) Kysynkin siis voiko se olla murtunut, kun mitään mustelmaa ei ole ja pystyn kättä kuitenkin käyttämään.
Ei varmaan kuulu tänne mutta en keksinyt muutakaan paikkaa kysyä.

2

441

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sanoa

      näkemättä ja tutkimatta. Voi olla ja voi olla olematta... Kannattaisko näyttää lääkärille paikallisessa arvauskeskuksessa? Varsinkin jos särkee paljon/jatkuu kauan. Tää todellakin on väärä paikka kysellä noita =)

    • Mursu

      Paljon mahdollista, että on joku hiusmurtuma tullut. Sellaiselle ei kyllä oikein voi mitään tehdä, muuta kuin antaa ajan kanssa parantua. Itse potkaisin jälkani ikävästi ulkosyrjästä ja ilmeisesti siihen murtuma tuli, kun oli lähes vuoden kipeä. Yksi kesä meni lättäpohjaisissa läpsykkäkengissä kulkien, kun ei kärsinyt kauniita kesäsandaaleja jalkaa laittaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      99
      6023
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      80
      4782
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      96
      3035
    4. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      28
      2833
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      26
      2095
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1506
    7. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      335
      1067
    8. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      85
      1028
    9. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      125
      970
    10. Eihän se tietysti minulle kuulu

      Mies, mutta missä olet? 🤨 😠
      Ikävä
      48
      774
    Aihe