olemme menossa seuraaviin hotelleihin huhtikuussa.Samuilla pavilion resort, taolla coral grandiin ja bangkokissa pathumwan princess. Saa kertoa muutaki tietoa kyseisistä paikoista ja ehdottaa mitä kannattaa tehdä.Matkalle lähen siis avomieheni kanssa ja ikää meillä on 25 ja 31 eli meidän ikäisille tekemistä.
mitä mieltä olette hotelleista
4
837
Vastaukset
- Satu
Pavilion on mielestäni Lamain mukavin hotelli. Varsinkin bungalowit ovat kivoja. Hotellilla on myös todella hyvä rantaravintola, jossa ruokailimme lomamme aikana useasti, vaikka emme Pavilionissa asuneetkaan.
- heidi
Kiitos vastauksesta Satu. Mitä mieltä olet muuten Samuista ja onko mitään erityistä mitä kannattaa tehä tai ottaa huomioon?
- Nimetön
heidi kirjoitti:
Kiitos vastauksesta Satu. Mitä mieltä olet muuten Samuista ja onko mitään erityistä mitä kannattaa tehä tai ottaa huomioon?
Ukko maksaa ja siipiniekka seuraa imussa.
- Eloveena
Nimetön kirjoitti:
Ukko maksaa ja siipiniekka seuraa imussa.
Mitä sä kenenkään rahoituskuvioista tiedät?! Ainakin mun tuttavapiirissäni tapana on, että jokainen maksaa itse oman matkansa. Lisäksi yhden reissun olen itse antanut synttärilahjaksi ukolle, koska kivahan se on yhdessä reissata ja juhlistaa syntymäpäivää. Nykymaailmassa kun miehillä ei yksinkertaisesti ole varaa "ylläpitää" naista, hyvä jos miesraukan rahat riittävät edes omiin tarpeisiin. Sitten on paljon niitäkin ukkoja, jotka lentoemovaimojensa siivellä pääsevät matkustelemaan. Että älä Nimetön viitsi viljellä tuollaisia idioottimaisia kommentteja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1761989Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361705Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81332Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241155Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591153Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151020- 60933
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57922