the sims 2-vampyyrit

miten siellä voi tehdä vampyyrin? tai tavata vampyyrin joka purisi ja omasta simistäkin tulisi vampyyri? kiitos vastauksista jo etukäteen.
6465
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Vampyyrien tapaamiseen ei ole mitään erikoiskeinoja. Nekin ovat simejä ja kulkevat kaupungilla (tosin öiseen aikaan). Eli senkus yöllä lähdet ihan mihin vain Stadin paikkaan ja katsot tuleeko vampyyreja. Aina ei tule, silloin kannattaa mennä kotiin ja lähteä takaisin kaupungille :D Kotonahan on edelleen ilta, vaikka olisitkin kaupungilla aamuun asti. Vampyyreja ei voi tehdä muuten kuin laittamalla koodilla. boolprop testingcheatsenabled true päälle ja shift pohjassa painat simiä. Sieltä löytyy jostain make me vampire.

Äänestä
  • kiitos paljon :)

    Äänestä

SAATANAN KAKARA!

Äänestä
  • TYHMÄ!!! on taas keskuudessamme. Sun viestejä on aina yhtä hauska lukea.

    Äänestä

  • kukahan se täällä on kakara ;)

    Äänestä

Onko PS2-versiossa vampyyreja?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vampyyritar kirjoitti:

miten siellä voi tehdä vampyyrin? tai tavata vampyyrin joka purisi ja omasta simistäkin tulisi vampyyri? kiitos vastauksista jo etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu