Mistä Joensuusta saa pleksiä? Vaikka pieniä paloja? Vai saako mistään?
Pleksiä, mistä?
12
3030
Vastaukset
- kuurnankadulta
kumipörssi Oy :stä.
- nan1
Kumipörssi on ihan oikea osoite.
- Impi
Mie sain Kimmelux:lta pamilonkadulta. Palvelu oli hyvää ja asiallista!
- vaaan
Kimmelux palvelee ja on edullinen.
Suosittelen erittäin lämpimästi.
- vetämällä
Joten kaikki nyt äkkiä vetämään pleksit silmille!!!
- osma
Varmaan eniten paksuuksia, värejä ja muovilajeja on kuitenkin kuurnankadulla siinä tka tai joku vastaava joensuun sisustajien viereisest ovesta kun sisään käy.
- Lasiseinä
Kimmelux ei nimenomaan palvele. Lupaa toimittaa tilauksen tietyssä ajassa, mutta toimitus viivästyy. Kimmelux ei ilmoita, toimituksen viivästymisestä. Kun asiakas kyselee, missä toimitus viipyy selitellään, että on niin paljon tilauksia. Se ei liene asiakkaan ongelma, eikä kelpaa selitykseksi tilauksen viiveelle. Asiakkaalle ei välitetä edes iilmoittaa. Asiakas ei ole Kimmeluxille tärkeä, kun eivät soita vaikka lupaavat asiaan selvitystä. Ilmeisesti unohtivat koko tilauksen, kun tilausta ei ensi alkuun edes löytynyt, kysyttäessä viiveestä. Piti perua koko tilaus. Ikävä kokemus. Ei voi suositella.
- RakentajaRansu
Kyllä voi suositella. Olen ostanut ja ostan jatkossakin.
- Olettaen_näin
Puuilosta löytyy varmaan edulliseen hintaan. En ole tehnyt vertailuija, mutta näin voisi hyvin olettaa.
- p.leksi
Kysy pleksikaupasta.
- Kvg2
Joensuunpleksikauppa.fi
- reizkamies
Halvinta ja varma saanti on Biltemassa. Eri paksuutta ja kokoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762074Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361733Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101412Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291213Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591203Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161048- 60962
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58961