Voisko joku kertoa onko turbo unot miten lujia.Olen ostamassa semmoista 200.000ajettua.Onko näissä kenties jotain tyyppivikkoja jotka kannattaisi tarkistaa.Yleisesti minkalaisia autoja ovat.
uno turbo 86
ostaja
2
435
Vastaukset
- wrtetyjketk
Mietippäs hieman. Olet ostamassa pienimoottorista turboahdettua autoa, jolla on ajettu 200000 km. Kaikki riippuu käytöstä. Siistillä ajolla(en usko Unosta)auto voi olla kuin uusi. Rääkkäyksellä ja huonolla huollolla auto voi olla pian romukunnossa.
Upeat ajo-ominaisuudet ja todella pirteä. - unto
vaihdelaatikko pellit kannattaa tsekata kone kestää yleensä 450000th/km ruoste on suurin uhka
jos edullinen osta pois kulutus on pieni suosittu pikku auto
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 14811017
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1485403Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p414215Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1323622Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352674Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191916Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1011588Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3601586Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?751445Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311396