Anttila

Mitä mieltä toptenin asiakaspalvelusta? Siis siellä takatiskillä? Ei hyväää!
82003
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Eipä ole muuta valittamista ku siinä topissa on AINA jonoa. Jonot on vielä niin sekasin ku olla ja pääsee. Selkeyttäkää jonotus systeemiänne anttilalaiset!!!!!

Äänestä
  • hetkinen...
    eikös ne ole me asiakkaat jotka jonossa ollaan, ehkä itse pitäisi seisoa oikeassa jonossa...

    Äänestä

Enpä ole pahemmin havainnut siellä mitään asiakaspalvelua...Ja eikös Kouvolan ole vielä voittanu jonkuu "paras anttila"-kisan.. =|

Äänestä
  • asiakaspalvelua ei ole pahemmin havaittu. Myyjät ovat töykeitä. paiskovat ostettuja tavaroita ja näyttävät hapanta naamaa...olisi varmaan korkea aika kaivaa se kaktus takapuolesta.

    Äänestä

  • ukk_ kirjoitti:

    asiakaspalvelua ei ole pahemmin havaittu. Myyjät ovat töykeitä. paiskovat ostettuja tavaroita ja näyttävät hapanta naamaa...olisi varmaan korkea aika kaivaa se kaktus takapuolesta.

    kouvolasta jossa on hyvä asiakaspalvelu?
    Itselle ei tule yhtään mieleen.Mutta huonoista tulee heti robin hood ja anttila kokonaisuutena.

    Äänestä

  • outsider kirjoitti:

    kouvolasta jossa on hyvä asiakaspalvelu?
    Itselle ei tule yhtään mieleen.Mutta huonoista tulee heti robin hood ja anttila kokonaisuutena.

    hyvä asiakaspalvelu jää huomaamatta, mutta huono muistetaan pitkään...

    Äänestä

  • ukk_ kirjoitti:

    asiakaspalvelua ei ole pahemmin havaittu. Myyjät ovat töykeitä. paiskovat ostettuja tavaroita ja näyttävät hapanta naamaa...olisi varmaan korkea aika kaivaa se kaktus takapuolesta.

    Kyllä anttilassa sentään saa palvelua, ja kukapa haukkuisi prisman asiakaspalvelua, kun sitä ei ole ollenkaan?!? bongaa myyjä, voita bonusta jopa 10%!

    Äänestä

itse kävin ostamassa alkuviikosta sieltä digikameran ja sain ainakin hyvää palvelua.
kiersin vertaamassa digikameroita kouvolassa kaikissa myyvissä liikkeissä ja löysin halvimman anttilasta ja sain vielä parempaa palvelua kuin monessa erikoisliikkeessä, eli olen tyytyväinen kyllä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


asiakas kirjoitti:

Mitä mieltä toptenin asiakaspalvelusta? Siis siellä takatiskillä? Ei hyväää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu