Tun sivun ''kännykkä'' osiosta löytää linkin josta voi ladata ilmaiseksi NAVICORE FINLANDin nokian seres 60 puhelimiin! Nyt käyään lataamassa kun ilmaiseksi saadaan! :)
http://www.freewebs.com/paloakku/
nokia series 60 Navicore Finland ilmaiseksi! Täältä!
5
5421
Vastaukset
- se ei aukea
vaatii ottamaan yhteyttä navicoreen.
Onko siellä jokin systeemi millä se saadaan ohitettua? - invalid
Please contact Navicore Ltd. Eli ei taida aueta ilman, että lisenssi on hankittu. Vai pitääkö esim kortin nimi olla joku tietty ?
- DelDel
Siinäpä kokeilette kopioida noita kun eivät toimi ilman lisenssikoodia eikä lisenssikoodia voi rekisteröidä ku yhteen puhelimeen sim-korttiin kerrallaan :D Lisenssikoodittomia ei pysty kopioida eli umpikuja sielläkin :D
- mahdollista
Ennemmin tai myöhemmin tuokin kierretään, ja homman saa pelaamaan.
- DelDel
mahdollista kirjoitti:
Ennemmin tai myöhemmin tuokin kierretään, ja homman saa pelaamaan.
Että onnea vaan sille yritykselle
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762040Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361716Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi91375Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591180Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241173Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161026- 60950
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58942