Olen 22- vuotias lähihoitajakoulutuksen omaava nainen, joka kaipaisi sijaisuuksien tekemisen lisäksi hieman lisäansioita.
Kokemusta lastehoidosta on; työharjoittelut päiväkodissa(3-5 vuotiaiden ryhmässä) ja iltapäiväkerhossa, myös nuorten kehitysvammaisten parissa (yhteensä näitä n.3,5kk). Lisäksi olen tehnyt satunnaisia hoitokeikkoja perheisiin(10kk-2v lapsia). Kokemusta myös kummilasten ja kavereiden lasten hoidosta:)
Jos perheessäsi on eläimiä, myös niiden hoito sujuu - omaan myös sille alalle koulutuksen, ja itsellä on kissoja ja kani.
Asun Hervannassa, ja kuljen bussilla. Palkkana olen pitänyt 7e/h.Jos sinulla on enemmän lapsia kuin kaksi, toivoisin vielä korvausta 3e/h. Lisäksi matkat (eli täällä tampereen alueella 4e, tai jos yöbussilisää niin 2e).
Olen luotettava ja rehellinen, ja tulen hyvin toimeen lasten kanssa. Lähetä sähköpostia, jos kiinnostaa. Voin lähettää sähköpostitse sitten yhteystietoni. En valitettavasti pääse kovin usein koneelle, eli vastaus voi hieman kestää.
annukka_maaria@hotmail.com
Ps. Voin hoitaa lapsia myös kotonamme, meillä on tosin 4 kissaa, jotka ovat lapsille ihan ystävällisiä, tai eivät juurikaan lapsia huomioi.
tarvitsetko lastenvahtia/TRE
Anu
0
157
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762134Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361756Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi111479Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2341253Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu611234Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161072Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv59993- 60975
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja103675