Sain maanantaina laitettua ihastukselleni viestin jossa pyysin häntä yhdelle, ilta meni mukavasti jopa neljä tunti saatiin yhdessä iltaa kulumaan..ja kotiovella sain suudelman poskelle..Seuraavana päivänä tuli kiitos mukavasta illasta ja myöhemmin vihjaus ett olen kotona nyt, poikkesin kun olemme naapureita ja taas juttu luisti ilman seksiä...Keskiviikkona ex:ni poikkesi käymään joten ihastukseni näki hänen auton joten mitään ei kuulunut..Torstaina sama...Tänään laitoin hänelle viestiä että olen edelleen kiinnostunut hänestä ja haluan tavata..laittoi vain että mukavaa viikonloppua..Tietää että en halua/rakasta ex:ääni , haluan vaan olla kaveria hänen kaa...Mites nyt toimisin???
IHASTUNUT !!
5
1495
Vastaukset
- hohoijaa
ikäinen oikein olet ?? parikymppinen ?
Anna mun kaikki kestää !! - varmaan
että leikit hänen tunteillaan kun luonas käy myös exäsi. Ehkä hän kuitenkin ajattelee että teillä on jotain säpinää exäsi kanssa, ja juuri silloin kun myös naapurisi kanssa on alkanut asiat edistymään.. Ehkä hän on joutunut aikaisemmissa suhteissa pettymään ja on vähän varpaillaan.
- Jesto
No ei se varmaan hirveästi miehen mieltä kohenna jos on ihan tulessa naiseen ja huomaakin että exä pyörii vielä nurkissa. Pistää se vähän ihmetyttämään kyllä.
Mitä se sun exäs enää sun nurkissa pyörii!!!??
Eiköhän se ole jo nähty jos se kerran exä on, eli unohdahan nyt se ja ala taas elää omaa elämääsi.
Ennenkuin tuo "suhde" exäsi kanssa pilaa orastavan tuttavuuden kokonaan. Jos ei jo pilannut. - ....
No hei mää ainakin tulisin mustasukkaseks jos mun tyttöystävän luona pyöris vieraita ukkoja aattele ny... Miltä susta tuntus jos sun rakkautes pyöris ex:änsä kanssa!
- Das reich
Päätä mitä haluat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1046724
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h875057Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1113309Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p323180Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska272348Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191716Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961351Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3391302Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311206- 48984