kissan pentuja........

meil on viel 1 kissan pentu vapaana:musta valkonen poika 2 viikkoo vanha!jos oot kiinnostunu ni ota yhteyttä [email protected]
5204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Muistathan että kissojen luovutusikä on 12 viikkoa!!!

Äänestä
  • tuo kissanpentu on aivan liian pieni maailmalle,mieluiten 8-viikkoisena tai vanhempana,ei viikkoakaan/päivääkään nuorempana,ei osaa noin pieni vielä käydä ees hiekkalaatikolla saatika syödä kiinteää ruokaa..eläinrääkkäystä se on jos annat emosta riippuvaisen pois jo nyt..

    Äänestä

Tarkoitko, että aiot luovuttaa kaksiviikkoisen pennun jo uuteen kotiin, vai että sen saa varata itselleen?

Älä missään nimessä luovuta 2-viikkoista pentua! Niin nuori pentu tarvitsee vielä emoa!

Äänestä

Mä voin varata kissan pennun odotan sen luovutus ikää eli nuorintaan 10vk! Ok?

Äänestä

Tarkotit kai että pentusi on 12vk? EHkä tuli virhe ja laitoi 2?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


*ansku* kirjoitti:

meil on viel 1 kissan pentu vapaana:musta valkonen poika 2 viikkoo vanha!jos oot kiinnostunu ni ota yhteyttä [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu