aikeissa vaihtaa saab>audi a4:een 01-04 luultavasti ajettavuus paranee ja status asumislähiössä?
järkee vai ei
6
924
Vastaukset
- lounas?
Sitähän ei ole. Statuksen hinta muodostuu korjaamokäyntien ja ylihinnoiteltujen osien kustannuksista.
- status?
Audilla et mitään statusarvostusta saa. Katsele muita merkkejä jos sellaista tarvitset.
- tekemässä
hyvää valintaa.
- pettis
mutta silti joudut korjaamaan sitä.
Se korjaaminen onkin vaikeampaa koska naapureille eikä kavereille voi paljastaa että märkien unien kohteessa on jotain vikaa.- Perusteltua
Ostaa auto statuksen vuoksi? Itse en vittuakaan välitä vaikka naapurilla on S-sarjan mersu ja itse ajan harmaata Corollaa... eipä mene kaikki rahat huoltokuluihin.
- Autistinen
Perusteltua kirjoitti:
Ostaa auto statuksen vuoksi? Itse en vittuakaan välitä vaikka naapurilla on S-sarjan mersu ja itse ajan harmaata Corollaa... eipä mene kaikki rahat huoltokuluihin.
aivan hyvä perustelu, on aivan oikein kitkutella sellaisella kotterolla jonka pörssi kestää...
Mutta ei sitä saisi kiukutella niillekään jotka ovat hieman enemmän panostaneet liikkumiseensa...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1761989Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361705Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81332Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241155Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591153Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151020- 60933
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57922