Antti menettää ääniä!

Kun ohjelma alkoi tykkäsin Antista tosi paljon, oli hupanen ja vekkulipoika. Sitten se alkoi hengaileen Iinan ja Minnan kanssa ja siitä tuli ihan kuiva sohvalla makaaja!

Kun Iina lähti Antti palas omaksi itseksi.

MUTTA nyt joutuu hengaileen Minnan kanssa MUTTA miksi lähtee mukaan paskan jauhamiseen????

ELIKKÄ jos Antti olisi ollut koko ajan oma itsensä olisi hän vieläkin suosikkini.

MUTTA nyt Perttu VOITTOON!!
8983
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

No siis anttihan on jo laittanu tukkansakin sen näköseks niinku juoruämmillä on talossa (eli Minnalla)...

Äänestä

Vähä säälittää Antin puolesta ku lähtee mukaan.. Luultavasti tippuu Minnan ja Tiinan jälkeen.

Äänestä

Tämä nyt on ihan tyhmää, mutta minusta Antti on ällön pehmo. Minussa voi olla toki vikaa, mutta Antti on alkanut pikku hiljaa etoa, kuten Minna myös. En ite ole mikään miehisen äijän perikuva, mutta jotain särmää pitää jätkästä löytyä.

Äänestä
  • näin. Mies on kun mikäkin vellihousu ollu koko ajan. Peesaillu akkaa toisensa jälkeen. Välillä hihkuu kun polvenkorkuinen ja haukkuu selän takana kaikki muut. Kovin on ompeluseurakaveri!!!

    Äänestä

Aika masentavan olosen kaveri. alkaako mielenterveysongelmat tulla esiin, eihän siellä talossa saa olla mitään lääkkeitä?

Äänestä

En ole pitänyt Antista ollenkaan. Alun alkaen oli jotenkin rasittava.
Se varmaan luulee, että söpön naaman avulla pääsee ptikälle. Antissa ei kuitenkaan ole voittaja-ainesta.

Antti on sellainen joo-mies. Kaikkien kanssa samaa mieltä. Eikä omaa mielipidettä tuo ollenkaan esille.
Kaikkien kanssa "kaveri". Yök.

Äänestä

on kumpikin ällöttäviä juoruämmiä. Voi Ripsis parka, mihin tuli sekaannuttua talossaolon aikana... uskokaa pois, se takuulla toivoo, että talon ovet lukittaisiin iäksi, eikä kukaan siellä oleva pääsis ikinä enää pois. Välttyispä noiden kahden inhotuksen kohtaamiselta.

Äänestä

että Antti KERÄÄ ääniä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kdfgjklsjgio kirjoitti:

Kun ohjelma alkoi tykkäsin Antista tosi paljon, oli hupanen ja vekkulipoika. Sitten se alkoi hengaileen Iinan ja Minnan kanssa ja siitä tuli ihan kuiva sohvalla makaaja!

Kun Iina lähti Antti palas omaksi itseksi.

MUTTA nyt joutuu hengaileen Minnan kanssa MUTTA miksi lähtee mukaan paskan jauhamiseen????

ELIKKÄ jos Antti olisi ollut koko ajan oma itsensä olisi hän vieläkin suosikkini.

MUTTA nyt Perttu VOITTOON!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu