Tykkäätkös sinä suupalteista? Jos tykkäät niin voi..minä kun en ole yhtään sellainen.
Jos taas et tykkää niin kerro se mulle ihan kahden kesken, lupaan etten kerro niille ;)
kerro mulle
6
1252
Vastaukset
- niitä..
.. ethän kerro. Ihan vaan meidän kesken. ;)
- just se
Huh,huh...onpas hyvä :D
Ok, en kerro niille, pidetään se todellakin meidän salaisuutenamme ;)
- kuiskaan....
En tykkää,
enkä tykkää täälläkään puhua kaikkea,
vaikka nytkin täällä olen...
Muista sitten,
tästä ei hiiskuta sanaakaan toisille :)- just se
Selvä, ei hiiskuta, ei :)
- tarinaa riittää
Pahimmillani saatan olla aikamoinen satutäti.. tähän Bridgetiin kolahtavat Darcyt. Siinä onkin sitten aina pienoinen ongelma, kun hän ei ole pälinätyyppiä, ja mietintää "arkaileeko puhua vai eikö halua puhua" riittää.
Puhelias (mutta ei nyt sentään kaikissa tilanteissa) itse, ..hiljaisempi ja rauhallisempi ihastus. - ei tod kannata
kertoa!!!!
en tykkää..mutta kun olen jäänyt koukkuun, ja en osaa lopettaa :(
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762025Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361709Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81358Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591171Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241169Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161024- 60945
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58934