Niinhän siinä sitten kävi, että tuolla alempana vinkkaamani Blackburn hoiteli Birminghamin 2-0 Dickovin ja Bellamyn maaleilla. Unibetillä kerroin tippui äkkiä 2.05:een, mutta ainakin Centrebetillä sai rahat takaisin kertoimella 2.15.
Sitten lisää vihjeitä:
Bodö/Glimt - Start 1 3.25 (Unibet)
Asetelmat ovat selkeät. Kotijoukkue taistelee putoamista vastaan, kun taas vierasjoukkue taistelee mestaruudesta. Bodö/Glimtin on voitettava tämä peli, jos se haluaa pelata Tippeligaenissa ensi kaudella. Startin voittaminen on nyt enemmän kuin mahdollista, sillä Start on hävinnyt kolme viimeistä vierasmatsia maalierolla 1-6 ja sen ote mestaruuspytystä on kirpoamassa.Näin tärkeässä pelissä tasoero kapenee ja muut pelifirmat uskaltavat antaa Bodölle korkeintaan kolmen kertoimia.
Getafe - Real Zaragoza 1 2.25 (Centrebet)
Isäntäjoukkue Getafe majailee komeasti La Ligan kolmantena, kun taas Zaragozan on liigan kolmastoista häviten viime kierroksella konkurssikypsälle Real Sociedadille kotona 0-1. Getafea näytetään aliarvioitavan vieläkin, mutta sehän sopii mainiosti vedonlyöjille. Getafe on pärjännyt kotikentällään jopa huonommmin kuin vieraissa, mutta tuolla kertoimella Getafe on ehdottomasti kokeilun arvoinen.
PerPo - NaPa 2 2.55 (Centrebet)
Viimeisenä muttei vähäisempänä miesten lentopallo liigan ottelu.Rovaniemen paikalliskamppailussa "vierasjoukkue" ei ole noin selkeä altavastaaja kuin kerroin osoittaa. NaPa on voittanut kaikki kolme peliään, Perpo neljästä pelistä kaksi.
NaPan tielle on tällä kaudella jäänyt jo toinenkin mestarisuosikki Tampereen Isku-Volley ja viimeksi Suomen Cupissa Palloketut pudottivat hallitsevan Suomen mestarin Pielaveden Sammon jatkosta.NaPan kerroin on selkeä ylikerroin.
Blackburn piti & tulevaa
Tumppi
0
218
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874028Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella242891No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452310- 341311
- 10899
- 131875
- 6844
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12811Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124756- 11750