Nyt loppui se hirveä Turusen englannin ääntäminen ja naurettavan ylitarkalta kuulostava artikulointi kaikissa sanoissa mitä se suustaan päästi. Hyvä näin!
Tarja on huono laulaja
Make
71394
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Tietenki tuoki on mielipide kysymys, mutta silti siulla tuskin on varaa väittää tuollasta. Laitetaanko siut Tarjan tilalle yhelle keikalle? Ei taida tuo sama mielipide siullakaan olla sen jälkee. Ehkä Tarja ei osaa ääntää englantia(mielestäni osaa hyvin) mutta laulaa osaa!!! Siitä ei pääse mihinkään.
mutta tais kusi nousta valitettavasti päähän.
ja englannin lausuntaan ei ainakaan henkilökohtaisesti ole varaa mennä kommentoimaan.
Täältä löydät täydellisen naisen:
http://www.gathering.nl/
..vaihtoehto olisi Amaranin x-laulaja Johanna DePierre!!!
Hyvä laulaja hän on,ei sitä mikään huono käytös voi muuttaa.Mutta bändin tärkein osa on kuitenkin laulujen tekijä,eli tässä tapauksessa Holopainen.
Ovathan monet hyvät bändit,esim. Iron Maiden ja Judas Priest selvinnet ties kuinka monen jäsenen vaihdoksista.Kyllä se tästä,älkää nyt maalatko Antti Tuiskuja seinälle.
Osoittaa tuo kommenttisi että et tiedä musiikista ja sen puhtaudesta hevon helvettiä.
Jopo
luonnottoman kuuloinen laulu ja nuotin vierestä sekin meni. ei mikään kauhea menetys.