sama kuin Yoko Ono oli Beatleseille...tällaisenko johtopäätöksen voi hommasta vetää?
Joka tapauksessa Tarjaa tulee ikävä jo ihan sen näyttävyyden takia.
:(-nyyh-:(
Joka tapauksessa Tarjaa tulee ikävä jo ihan sen näyttävyyden takia.
:(-nyyh-:(
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Tais olla vaan bändi kypsä hajoomaan, tällastahan tapahtuu harvase päivä, mut ei bändi enää oo entisensä Tarjan poistuttua kuvioista. Kyllä sen naama oli osa bändin tavaramerkkiä ja bändin kannattaskin vaihtaa nimeä ja alottaa freshiltä pohjalta.
Paska juttu mutta ei voi mitään:(
-TarjaAEiKukaaNkoRVaA-
Tarja ei ole korvaamaton. Nightwish pärjää mainiosti ilman Tarjaa. Toisin päin on varmasti vaikeampaa.
On se niin väärin!!!
Ei kukaan kyllä Tarjaa korvaa bändin keulahahmona, sen verran mukavan näkönen misu on!!!
Sikamaista minkä meille tekivät!
Minä fanina koen, että nämä bändin neljä jäsentä tekivät epäreilun tempun ja pettivät minut.
että tekofanit fanittavat Tarjaa kun aidot fanit bändiä. Nightwish ei tarvitse Tarja-faneja. Kiitos.
Näin se taitaa mennä.
Ikävää, että näin kävi, mutta toivotan pojille menestystä tulevaan.
katumaan päätöstään sillä vaikka kuinka kinaisitte, niin Tarja oli maailmanluokan tähti ja hyvin moni samaistaa NW:n Tarjaan.
Toki nightwish on aina nightwish laulajasta huolimatta joten toivotan onnea ja menestystä uudella kompositiolla pojille ja eikun rokkaamaan vaan!
Niin ja onnea Tarjallekin urallaan.
:)