VITTU KORJATKAA JA TÄÄ!!!!!

korjatkaa jo tää.tai mä en tuu enää ikinä tänne..
3433
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kerrankin hiljaista eikä kukaan pedofiili pääse sekaantumaan alaikäisiin. Eikä kaikenmaailman seksihullut idiootit tekemään sekoja ehdotuksiaan.

Äänestä
  • ...tässä chatissa ei.. Mutta muissa kylläkin ;)

    Äänestä

"VITTU KORJATKAA"

yritetään yritetään - älä nyt hermostu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


korjatkaaa!!!!! kirjoitti:

korjatkaa jo tää.tai mä en tuu enää ikinä tänne..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu