Perttu oli koko loppuillan ihan pihalla niinkun lumiukko. Siis mietti vaan että uskomatonta ettei hän ole pudotuksessa...Tosi söpö tyyppi.
Ilme oli kyllä näkemisen arvonen kun kuuli ettei ole....voi vitsi!!! Perttu voittoon!! Toivon niin ainakin.
Ihan pihalla...
5
1047
Vastaukset
- Sari
..oli ilme joo kun kuuli että ei ole äänestyksessä mukana. Terv. Pertulle kun lukee näitä joskus.
- mörkö
Yllättäen ei saanutkaan yhtään ääntä keneltäkään. Eikä kyllä musta nyt niin ole ansainnukaan.
Kyllähän se laittamaan miettiin myös että "näähän taitaa ihan pitää musta".- Sami_
Eihän ne tiedä miten äänet ovat jakautuneet. Ilmeisesti Pertun kannatti puhua suunsa puhtaaksi.
Minna käy varmasti seuraavaksi harmittelemassa, sitä että änkesi Antin sänkyyn, se varmaan kuvitteli saaneensa äänet sen takia.
Minna pääsee kohta kotiin.
- carli
oli suorastaan hellyyttävä!!! Sitten se, että jokainen kävi halaamassa ja onnittelemassa, kun eivät olleet kukaan antaneet enää ääniä. Oli kyllä mukavaa katseltavaa ja todella reilua kaikilta, että eivät antaneet Pertun pahan päivän vaikuttaa äänestykseen.
Hyvä kaikki!!- minäpä
Oli kyllä tosi mahtavaa ku Perttu ei ollu äänestyksessä. Mika oli selvästi onnellinen Pertun puolesta. Nyt ei ehkä tarvi äänestää ku luotan siihen, että Minna putoaa..
Hyvä Perttu!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1064572Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293393No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452380- 391418
- 361343
- 381196
- 141102
- 1591026
- 27978
- 6944