audi a4

miksi hehkunvalo alkoi vilkkumaan,vilkkuu vähän ajan päästä kun on lähtenyt liikkeelle..??
3546
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Etkä sinäkään viitsi vuosikertaa ilmoittaa, mutta ehkäpä hehkutulppa tai pari on rikki tai moottorinohjauksessa muuten on vikaa.

Äänestä

no kuules auto on -99 2.5teeteeii...täytyy hakea kannettava ja käyttää piuhain päässä.

Äänestä

sulla auto osaa tunnistaa vänkärin mielentilan, ja ilmoittaa mittaritaulussa,jos ongelmia on! ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hehkunvalo kirjoitti:

miksi hehkunvalo alkoi vilkkumaan,vilkkuu vähän ajan päästä kun on lähtenyt liikkeelle..??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu