Hyvä tukivyö?

Osaatteko suositella hyvää äitiystukivyötä? Mulla on alkanut tulemaan selkäkipuja ja ajattelin ostaa tukivyön, joka tukee sekä selkää että kasvavaa masua hyvin.
1283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

sivulta pienokainen.com.Sieltä työkamuni tilasi ja on tosi hyvä.Mäkin laitoin tilauksen menee ja kantsii tilata kokoa pienempi,kun ovat kuulemma
reilua kokoa.Tai soita sinne,mielellään neuvovat.
Tiedot löytyvät sieltä pienokaisten sivulta..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rv 20+5 kirjoitti:

Osaatteko suositella hyvää äitiystukivyötä? Mulla on alkanut tulemaan selkäkipuja ja ajattelin ostaa tukivyön, joka tukee sekä selkää että kasvavaa masua hyvin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu