Kaiken kaikkiaan luulisi olevan helpotus koko bändille, niin tarjalle kuin tuomakselle jos välit menee noin kuralle.En ainekaan itse haluaisi olla samassa duunis kavereitten kaa joitten kanssa ei voi puhua, saati sitten tehdä isoja ratkaisuja.Tuomakselle terkut, olet isojen tekojen mies!
Jatkakaa ja antakaa aidon soittamisen/luovuuden näkyä. Ei tarvitse enään kiukutella...
Ja vielä Tarjalle tsemppiä, loistava laulaja löytää aina paikan estradilla.
asiaa!
bluesdude
3
253
Vastaukset
- LilyDreamer
kerrankin ihminen joka puhuu asiaa! Onnittelun ja lämmin hymy sulle!
- bluesdude
Kiva että joku ajattelee samalla tavalla,
vanhan loppuhan on aina uuden alku...
Kyllä asioita pitää ajatella positiiviselta puolelta, negaa on tää maa jo muutenkin täys.
Molskis!
- .....
Hyvinhänne yheksän vuotta jakso. Normaalissa duunissa olis varmaa ottanu loparit jo viikon sisään. Kovia jannuja anyway.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762005Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361706Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81345Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241164Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591161Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151020- 60940
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57926