Lappu luukulle?

Huomasin aamulla että siinä kaupassa mikä tuli sen Half Pricen tilalle, se joku farkku kauppa tai joku vastaava, niin ikkunassa luki että "Loppuun myynti". Siis joko se meni konkkaan vai muuten vaan mainoslause ikkunassa?
21938
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei kuulemma kannata... :(

Äänestä

ammattitaidolla ja valikoimalla niitä liikkeitä hoidetaan, tästä puuttu molemmat. hekoheko

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


renki kirjoitti:

Huomasin aamulla että siinä kaupassa mikä tuli sen Half Pricen tilalle, se joku farkku kauppa tai joku vastaava, niin ikkunassa luki että "Loppuun myynti". Siis joko se meni konkkaan vai muuten vaan mainoslause ikkunassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu